KuponperestV2
21 Eylül Cumartesi · 22:30
Moreirense
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Famalicão

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,03

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%80
2.5 üst
%59
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.58.37.84.92.30.9
15.4109.76.12.81.1
23.46.46.03.71.80.7
31.42.62.51.50.70.3
40.40.80.80.50.20.1
50.10.20.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 63%
Dixon-Coles%85
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, Famalicão 1516.
  • Moreirense iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1528 — 1516).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Famalicão 1516, Moreirense 1528.
  • Famalicão deplasmanda oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, Famalicão 1516.
  • Moreirense iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven47/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Famalicão 1516, Moreirense 1528.
  • Famalicão deplasmanda oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven56/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 1,23, Famalicão 1,88).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 1,23, Famalicão 1,88).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 1,23, Famalicão 1,88).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 1,23, Famalicão 1,88).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 1,23, Famalicão 1,88).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 1,23, Famalicão 1,88).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Moreirense son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 1,23, Famalicão 1,88).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Moreirense son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 1,23, Famalicão 1,88).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Moreirense son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • Moreirense son 10 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Famalicão son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • Moreirense kalesini maçların %10'inde, Famalicão %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven58/100Orta risk
  • Moreirense için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Famalicão deplasmanda maç başına 1,17 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • Moreirense için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Famalicão deplasmanda maç başına 1,17 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven64/100Yüksek risk
  • Moreirense için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Famalicão deplasmanda maç başına 1,17 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven53/100Orta risk
  • Famalicão için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,83 gol üretiyor.
  • Moreirense iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven32/100Yüksek risk
  • Famalicão için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,83 gol üretiyor.
  • Moreirense iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • Famalicão için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,83 gol üretiyor.
  • Moreirense iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven47/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven37/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Moreirense — Famalicão · Kuponperest