27 Ekim Pazar · 17:00
Kuponperest analizi
MON%53Beraberlik%23VEN%24
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%88
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 96%
Neden?
- Monza için beklenen gol: 2,07.
- İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
- Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,07
Beklenen gol (dep.)
1,17
Toplam beklenen gol
3,24
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, Venezia 1457.
- Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1457).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Monza 1431.
- Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,07, Venezia 1,17).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,07, Venezia 1,17).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
- Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).