KuponperestV2
27 Ekim Pazar · 17:00
Monza
2-2Maç sonucu · İY 2-2
Venezia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,25

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
04.04.52.71.00.30.1
18.09.65.52.20.60.1
28.49.85.72.20.70.2
35.86.84.01.50.50.1
43.03.52.10.80.20.1
51.21.50.90.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%87
Geçmiş frekans%89
Ensemble sonucu%88

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Venezia 1457.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1457).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Monza 1431.
  • Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Venezia 1457.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Monza 1431.
  • Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,07, Venezia 1,17).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,07, Venezia 1,17).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,07, Venezia 1,17).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,07, Venezia 1,17).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,07, Venezia 1,17).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,07, Venezia 1,17).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,07, Venezia 1,17).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,07, Venezia 1,17).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Venezia %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven71/100Düşük risk
  • Monza için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven43/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monza — Venezia · Kuponperest