KuponperestV2
24 Ağustos Cumartesi · 20:45
Monza
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Genoa CFC

Kuponperest analizi

MON%42Beraberlik%21GCF%36

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%86
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Monza için beklenen gol: 1,88.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,88

Beklenen gol (dep.)

1,32

Toplam beklenen gol

3,20

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Genoa CFC 1579.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1579).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Monza 1431.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,88, Genoa CFC 1,32).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,88, Genoa CFC 1,32).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven61/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Monza — Genoa CFC · Kuponperest