KuponperestV2
24 Ağustos Cumartesi · 20:45
Monza
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Genoa CFC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,24

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%83
2.5 üst
%62
3.5 üst
%42

Skor olasılık matrisi

012345
04.25.33.61.60.50.1
17.5106.72.91.00.3
27.29.56.32.80.90.2
34.56.03.91.70.60.2
42.12.81.90.80.30.1
50.81.10.70.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 90%
Dixon-Coles%85
Monte Carlo%85
Geçmiş frekans%89
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Genoa CFC 1579.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1579).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Monza 1431.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Genoa CFC 1579.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Monza 1431.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,88, Genoa CFC 1,32).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,88, Genoa CFC 1,32).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,88, Genoa CFC 1,32).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,88, Genoa CFC 1,32).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,88, Genoa CFC 1,32).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,88, Genoa CFC 1,32).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,88, Genoa CFC 1,32).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,88, Genoa CFC 1,32).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven61/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Genoa CFC %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven71/100Düşük risk
  • Monza için beklenen gol: 1,88.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,88.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,88.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven66/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven64/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monza — Genoa CFC · Kuponperest