KuponperestV2
22 Eylül Pazar · 16:00
Monaco
3-1Maç sonucu · İY 1-1
Le Havre

Kuponperest analizi

ASM%57Beraberlik%24HAC%19

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 77%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Le Havre 1492.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,77

Beklenen gol (dep.)

1,05

Toplam beklenen gol

2,82

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Le Havre 1492.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1492).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Monaco 1707.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Le Havre 1,05).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Le Havre 1,05).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Monaco — Le Havre · Kuponperest