KuponperestV2
22 Eylül Pazar · 16:00
Monaco
3-1Maç sonucu · İY 1-1
Le Havre

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,89

En olası skor

1-0

%10

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%78
2.5 üst
%56
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
06.06.33.31.20.30.1
111115.82.00.50.1
29.39.85.11.80.50.1
35.55.83.01.10.30.1
42.42.51.30.50.10.0
50.90.90.50.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 77%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%77
Elo gücü%86
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Le Havre 1492.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1492).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Monaco 1707.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Le Havre 1492.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Monaco 1707.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Le Havre 1,05).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Le Havre 1,05).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Le Havre 1,05).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Le Havre 1,05).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Le Havre 1,05).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Le Havre 1,05).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Le Havre 1,05).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Le Havre 1,05).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Monaco kalesini maçların %20'inde, Le Havre %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven74/100Düşük risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,77.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven62/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,77.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven71/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,77.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Le Havre deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven68/100Orta risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven69/100Yüksek risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven76/100Yüksek risk
  • Le Havre için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,58 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,58 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monaco — Le Havre · Kuponperest