16 Mart Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
LTO%31Beraberlik%26NFO%43
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%74
Güven69/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Beklenen gol (ev)
1,78
Beklenen gol (dep.)
2,26
Toplam beklenen gol
4,04
En olası skor
1-2
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Nottingham Forest 1603.
- Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1603).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Luton Town 1620.
- Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
- Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,78, Nottingham Forest 2,26).
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,78, Nottingham Forest 2,26).
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven69/100Orta risk
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).