KuponperestV2
16 Mart Cumartesi · 15:00
Luton Town
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Nottingham Forest

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

4,02

En olası skor

1-1

%8

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%48
Karşılıklı gol
%74
1.5 üst
%91
2.5 üst
%75
3.5 üst
%57

Skor olasılık matrisi

012345
01.93.94.53.41.90.9
13.07.28.06.03.41.5
22.86.37.15.43.01.4
31.73.74.23.21.80.8
40.71.71.91.40.80.4
50.30.60.70.50.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 93%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%72
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Nottingham Forest 1603.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1603).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Luton Town 1620.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Nottingham Forest 1603.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Luton Town 1620.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,78, Nottingham Forest 2,26).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,78, Nottingham Forest 2,26).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,78, Nottingham Forest 2,26).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,78, Nottingham Forest 2,26).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%38
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,78, Nottingham Forest 2,26).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,78, Nottingham Forest 2,26).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,78, Nottingham Forest 2,26).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,78, Nottingham Forest 2,26).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven69/100Orta risk
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Luton Town kalesini maçların %7'inde, Nottingham Forest %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %26'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven68/100Düşük risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven71/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven58/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 2,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven41/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 2,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven65/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 2,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Luton Town — Nottingham Forest · Kuponperest