KuponperestV2
4 Ocak Cuma · 19:00
Levante UD
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Girona

Kuponperest analizi

LUD%44Beraberlik%27GIR%29

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%83
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,76

Beklenen gol (dep.)

1,42

Toplam beklenen gol

3,18

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, Girona 1565.
  • Levante UD iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,88 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1591 — 1565).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Levante UD 1591.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven58/100Orta risk
  • Levante UD son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Levante UD — Girona · Kuponperest