KuponperestV2
4 Ocak Cuma · 19:00
Levante UD
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Girona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,25

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%85
2.5 üst
%64
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
04.35.84.22.00.70.2
17.2117.43.51.20.4
26.49.16.53.11.10.3
33.85.43.81.80.60.2
41.72.41.70.80.30.1
50.60.80.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 88%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%85
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, Girona 1565.
  • Levante UD iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,88 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1591 — 1565).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Levante UD 1591.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, Girona 1565.
  • Levante UD iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,88 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Levante UD 1591.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Levante UD 1,76, Girona 1,42).
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Levante UD son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven58/100Orta risk
  • Levante UD son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • Levante UD kalesini maçların %23'inde, Girona %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven59/100Orta risk
  • Levante UD için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 1,76.
  • İç sahada maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven67/100Orta risk
  • Girona için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Levante UD iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Levante UD — Girona · Kuponperest