12 Nisan Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
IMI%75Beraberlik%12CCA%13
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%67
Güven67/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- Internazionale Milano için beklenen gol: 3,42.
- İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
- Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
3,42
Beklenen gol (dep.)
1,21
Toplam beklenen gol
4,64
En olası skor
3-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Cagliari Calcio 1549.
- Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
- Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1549).
- Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Internazionale Milano 1890.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,42, Cagliari Calcio 1,21).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,42, Cagliari Calcio 1,21).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).