Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
4,73
En olası skor
3-1
%7
- Ev sahibi kazanır
- %80
- Beraberlik
- %11
- Deplasman kazanır
- %9
- Karşılıklı gol
- %67
- 1.5 üst
- %95
- 2.5 üst
- %83
- 3.5 üst
- %68
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1.0 | 1.1 | 0.7 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 3.3 | 4.1 | 2.4 | 1.0 | 0.3 | 0.1 |
| 2 | 5.7 | 6.9 | 4.2 | 1.7 | 0.5 | 0.1 |
| 3 | 6.5 | 7.9 | 4.8 | 1.9 | 0.6 | 0.1 |
| 4 | 5.5 | 6.7 | 4.1 | 1.7 | 0.5 | 0.1 |
| 5 | 3.8 | 4.6 | 2.8 | 1.1 | 0.3 | 0.1 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst
Uyum 97%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Cagliari Calcio 1549.
- Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
- Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1890 — 1549).
- Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Internazionale Milano 1890.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Cagliari Calcio 1549.
- Internazionale Milano iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,87 gol attı.
- Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Internazionale Milano 1890.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %89'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,42, Cagliari Calcio 1,21).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,42, Cagliari Calcio 1,21).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,42, Cagliari Calcio 1,21).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,42, Cagliari Calcio 1,21).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,42, Cagliari Calcio 1,21).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,42, Cagliari Calcio 1,21).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,42, Cagliari Calcio 1,21).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor (Internazionale Milano 3,42, Cagliari Calcio 1,21).
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Internazionale Milano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,64 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Internazionale Milano kalesini maçların %40'inde, Cagliari Calcio %20'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Internazionale Milano için beklenen gol: 3,42.
- İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
- Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Internazionale Milano için beklenen gol: 3,42.
- İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
- Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Internazionale Milano için beklenen gol: 3,42.
- İç sahada maç başına 2,87 gol üretiyor.
- Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,21.
- Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
- Internazionale Milano iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,21.
- Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
- Internazionale Milano iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,21.
- Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
- Internazionale Milano iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 2,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,64.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,64.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.