8 Nisan Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
HVE%30Beraberlik%29SCA%41
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%70
Güven65/100Orta riskModel uyumu 80%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Hellas Verona 1427.
- Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,11
Beklenen gol (dep.)
1,19
Toplam beklenen gol
2,29
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Sassuolo Calcio 1564.
- Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1564).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Hellas Verona 1427.
- Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,11, Sassuolo Calcio 1,19).
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,11, Sassuolo Calcio 1,19).
- Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).