KuponperestV2
8 Nisan Cumartesi · 18:30
Hellas Verona
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Sassuolo Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,24

En olası skor

1-1

%16

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%66
2.5 üst
%36
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
010127.12.80.80.2
111137.93.10.90.2
26.27.34.41.70.50.1
32.32.71.60.60.20.0
40.60.70.40.20.10.0
50.10.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 80%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%66
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Sassuolo Calcio 1564.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1564).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Hellas Verona 1427.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Sassuolo Calcio 1564.
  • Hellas Verona iç sahada oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Hellas Verona 1427.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,11, Sassuolo Calcio 1,19).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,11, Sassuolo Calcio 1,19).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,11, Sassuolo Calcio 1,19).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,11, Sassuolo Calcio 1,19).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,11, Sassuolo Calcio 1,19).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,11, Sassuolo Calcio 1,19).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,11, Sassuolo Calcio 1,19).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Hellas Verona 1,11, Sassuolo Calcio 1,19).
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Hellas Verona son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • Hellas Verona kalesini maçların %0'inde, Sassuolo Calcio %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven59/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven77/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven66/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven76/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Hellas Verona iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Hellas Verona — Sassuolo Calcio · Kuponperest