KuponperestV2
27 Nisan Pazar · 15:30
Heerenveen
1-0Maç sonucu · İY 0-0
NEC

Kuponperest analizi

HEE%48Beraberlik%29NEC%23

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%70
Güven38/100Yüksek riskModel uyumu 18%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,47

Beklenen gol (dep.)

1,02

Toplam beklenen gol

2,49

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Heerenveen 1572, NEC 1511.
  • Heerenveen iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1572 — 1511).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: NEC 1511, Heerenveen 1572.
  • NEC deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven39/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven39/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Heerenveen son 11 maçının %36'inde iki takım da gol attı.
  • NEC son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
Heerenveen — NEC · Kuponperest