KuponperestV2
27 Nisan Pazar · 15:30
Heerenveen
1-0Maç sonucu · İY 0-0
NEC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

2,47

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%72
2.5 üst
%43
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
08.78.14.31.50.40.1
112136.32.10.50.1
29.09.14.61.60.40.1
34.44.52.30.80.20.0
41.61.60.80.30.10.0
50.50.50.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 18%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%46
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Heerenveen 1572, NEC 1511.
  • Heerenveen iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1572 — 1511).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: NEC 1511, Heerenveen 1572.
  • NEC deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Heerenveen 1572, NEC 1511.
  • Heerenveen iç sahada oynadığı 6 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: NEC 1511, Heerenveen 1572.
  • NEC deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven39/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven39/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Heerenveen 1,47, NEC 1,02).
  • Heerenveen son 11 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Heerenveen son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Heerenveen son 11 maçının %36'inde iki takım da gol attı.
  • NEC son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • Heerenveen kalesini maçların %45'inde, NEC %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven60/100Orta risk
  • Heerenveen için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • NEC deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • Heerenveen için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • NEC deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • Heerenveen için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • NEC deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven45/100Yüksek risk
  • NEC için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Heerenveen iç sahada maç başına 0,83 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven46/100Yüksek risk
  • NEC için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Heerenveen iç sahada maç başına 0,83 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven67/100Yüksek risk
  • NEC için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Heerenveen iç sahada maç başına 0,83 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Heerenveen — NEC · Kuponperest