26 Ağustos Pazar · 20:30
Kuponperest analizi
GCF%47Beraberlik%25EMP%28
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%82
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 99%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
Beklenen gol (ev)
1,80
Beklenen gol (dep.)
1,38
Toplam beklenen gol
3,18
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Empoli 1507.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1507).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Genoa CFC 1542.
- Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).