KuponperestV2
26 Ağustos Pazar · 20:30
Genoa CFC
2-1Maç sonucu · İY 2-0
Empoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,20

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%31
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%82
2.5 üst
%62
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.35.64.01.80.60.2
17.4107.13.31.10.3
26.89.36.42.91.00.3
34.15.63.81.80.60.2
41.82.51.70.80.30.1
50.70.90.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%82
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Empoli 1507.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1507).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Genoa CFC 1542.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Empoli 1507.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Genoa CFC 1542.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,80, Empoli 1,38).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven60/100Orta risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Genoa CFC kalesini maçların %10'inde, Empoli %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven60/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven55/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven48/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Genoa CFC — Empoli · Kuponperest