22 Haziran Perşembe · 03:30
Kuponperest analizi
FLU%48Beraberlik%25CAM%27
En güçlü istatistiksel sinyal
Beraberlik dışı%75
Güven67/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Beklenen gol (ev)
1,68
Beklenen gol (dep.)
1,10
Toplam beklenen gol
2,77
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, CA Mineiro 1566.
- Fluminense iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1566).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1566, Fluminense 1585.
- CA Mineiro deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,68, CA Mineiro 1,10).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,35 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,68, CA Mineiro 1,10).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,35 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- CA Mineiro son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).