KuponperestV2
22 Haziran Perşembe · 03:30
Fluminense
1-1Maç sonucu · İY 1-1
CA Mineiro

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,78

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%77
2.5 üst
%52
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.56.63.71.40.40.1
110126.32.30.60.1
28.89.65.31.90.50.1
34.95.43.01.10.30.1
42.12.31.20.50.10.0
50.70.80.40.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Beraberlik dışı

Uyum 93%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%75
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, CA Mineiro 1566.
  • Fluminense iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1566).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1566, Fluminense 1585.
  • CA Mineiro deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, CA Mineiro 1566.
  • Fluminense iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1566, Fluminense 1585.
  • CA Mineiro deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,68, CA Mineiro 1,10).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,68, CA Mineiro 1,10).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,68, CA Mineiro 1,10).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,68, CA Mineiro 1,10).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,68, CA Mineiro 1,10).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,68, CA Mineiro 1,10).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,68, CA Mineiro 1,10).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,68, CA Mineiro 1,10).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • CA Mineiro son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Fluminense kalesini maçların %17'inde, CA Mineiro %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • CA Mineiro deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • CA Mineiro deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • CA Mineiro deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven63/100Orta risk
  • CA Mineiro için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Fluminense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • CA Mineiro için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Fluminense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • CA Mineiro için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Fluminense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Fluminense — CA Mineiro · Kuponperest