KuponperestV2
2 Şubat Cumartesi · 15:00
Everton
1-3Maç sonucu · İY 1-2
Wolverhampton Wanderers

Kuponperest analizi

EVE%51Beraberlik%25WWA%24

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%76
Güven66/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Everton 1643, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,81

Beklenen gol (dep.)

1,15

Toplam beklenen gol

2,96

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1643, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1643 — 1467).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Everton 1643.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Wolverhampton Wanderers 1,15).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Wolverhampton Wanderers 1,15).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven62/100Orta risk
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Everton — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest