KuponperestV2
2 Şubat Cumartesi · 15:00
Everton
1-3Maç sonucu · İY 1-2
Wolverhampton Wanderers

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 68 ms

Beklenen toplam gol

3,03

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%25
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%82
2.5 üst
%59
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.35.83.41.30.40.1
19.2116.22.40.70.2
28.59.85.62.20.60.1
35.15.93.41.30.40.1
42.32.71.50.60.20.0
50.81.00.60.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 81%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%75
Elo gücü%82
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1643, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1643 — 1467).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Everton 1643.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1643, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Everton 1643.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Wolverhampton Wanderers 1,15).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Wolverhampton Wanderers 1,15).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Wolverhampton Wanderers 1,15).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Wolverhampton Wanderers 1,15).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Wolverhampton Wanderers 1,15).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Wolverhampton Wanderers 1,15).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Wolverhampton Wanderers 1,15).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Wolverhampton Wanderers 1,15).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven62/100Orta risk
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Everton kalesini maçların %30'inde, Wolverhampton Wanderers %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven72/100Düşük risk
  • Everton için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Everton için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven70/100Yüksek risk
  • Everton için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven66/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Everton iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Everton iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Everton iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Everton — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest