29 Aralık Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
EMP%12Beraberlik%21INT%67
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%68
Güven58/100Orta riskModel uyumu 84%
Neden?
- Inter için beklenen gol: 2,28.
- Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
0,56
Beklenen gol (dep.)
2,28
Toplam beklenen gol
2,84
En olası skor
0-2
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Inter 1620.
- Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
- Simülasyonların %7'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1620).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven39/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Inter 1620, Empoli 1507.
- Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %78'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Inter 2,28).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
- Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Inter 2,28).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
- Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven43/100Yüksek risk
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).