KuponperestV2
29 Aralık Cumartesi · 15:00
Empoli
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Inter

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 945 ms

Beklenen toplam gol

2,87

En olası skor

0-2

%16

Ev sahibi kazanır
%7
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%78
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%79
2.5 üst
%55
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.01315126.63.0
13.27.68.56.53.71.7
20.92.12.41.81.00.5
30.20.40.40.30.20.1
40.00.10.10.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 84%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%67
Geçmiş frekans%73
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%12
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Inter 1620.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %7'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1620).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%67
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, Empoli 1507.
  • Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %78'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Inter 1620.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %7'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, Empoli 1507.
  • Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %78'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Inter 2,28).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Inter 2,28).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Inter 2,28).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Inter 2,28).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Inter 2,28).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Inter 2,28).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Inter 2,28).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Inter 2,28).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven43/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven43/100Yüksek risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Inter %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,56 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%47
Güven44/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,56.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Inter deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven63/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,56.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Inter deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven69/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,56.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Inter deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven69/100Düşük risk
  • Inter için beklenen gol: 2,28.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven58/100Orta risk
  • Inter için beklenen gol: 2,28.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Inter için beklenen gol: 2,28.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%9
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%57
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Inter · Kuponperest