KuponperestV2
1 Ocak Cuma · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,93

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%32
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%39
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%80
2.5 üst
%55
3.5 üst
%35

Skor olasılık matrisi

012345
06.08.87.13.71.40.4
17.2129.14.71.80.6
24.87.55.93.01.20.4
32.13.22.51.30.50.2
40.71.00.80.40.20.1
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 98%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%68
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Derby County 1388, Blackburn Rovers 1471.
  • Derby County iç sahada oynadığı 8 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,88 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1388 — 1471).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Blackburn Rovers 1471, Derby County 1388.
  • Blackburn Rovers deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Derby County 1388, Blackburn Rovers 1471.
  • Derby County iç sahada oynadığı 8 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,88 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Blackburn Rovers 1471, Derby County 1388.
  • Blackburn Rovers deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Derby County 1,29, Blackburn Rovers 1,56).
  • Derby County son 15 maçta maç başına 0,90 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Derby County 1,29, Blackburn Rovers 1,56).
  • Derby County son 15 maçta maç başına 0,90 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Derby County 1,29, Blackburn Rovers 1,56).
  • Derby County son 15 maçta maç başına 0,90 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Derby County 1,29, Blackburn Rovers 1,56).
  • Derby County son 15 maçta maç başına 0,90 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Derby County 1,29, Blackburn Rovers 1,56).
  • Derby County son 15 maçta maç başına 0,90 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Derby County 1,29, Blackburn Rovers 1,56).
  • Derby County son 15 maçta maç başına 0,90 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Derby County son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Derby County 1,29, Blackburn Rovers 1,56).
  • Derby County son 15 maçta maç başına 0,90 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Derby County son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Derby County 1,29, Blackburn Rovers 1,56).
  • Derby County son 15 maçta maç başına 0,90 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Blackburn Rovers son 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Derby County son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven54/100Orta risk
  • Derby County son 15 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Blackburn Rovers son 14 maçının %71'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven54/100Yüksek risk
  • Derby County kalesini maçların %7'inde, Blackburn Rovers %21'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven60/100Orta risk
  • Derby County için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven49/100Yüksek risk
  • Derby County için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Derby County için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Blackburn Rovers deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven64/100Orta risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Derby County iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Derby County iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Blackburn Rovers için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Derby County iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Derby County — Blackburn Rovers · Kuponperest