20 Mayıs Salı · 22:00
Kuponperest analizi
CRY%51Beraberlik%27WOL%22
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 97%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,70
Beklenen gol (dep.)
1,02
Toplam beklenen gol
2,72
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1557 — 1467).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Crystal Palace 1557.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,70, Wolverhampton Wanderers 1,02).
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,70, Wolverhampton Wanderers 1,02).
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).