KuponperestV2
20 Mayıs Salı · 22:00
Crystal Palace
4-2Maç sonucu · İY 2-1
Wolverhampton Wanderers

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

2,72

En olası skor

2-0

%11

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%78
2.5 üst
%51
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
06.76.63.41.20.30.1
111125.82.00.50.1
29.59.75.01.70.40.1
35.45.52.81.00.20.0
42.32.31.20.40.10.0
50.80.80.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 97%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%76
Elo gücü%76
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1557 — 1467).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Crystal Palace 1557.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Crystal Palace 1557.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,70, Wolverhampton Wanderers 1,02).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,70, Wolverhampton Wanderers 1,02).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,70, Wolverhampton Wanderers 1,02).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,70, Wolverhampton Wanderers 1,02).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,70, Wolverhampton Wanderers 1,02).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,70, Wolverhampton Wanderers 1,02).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,70, Wolverhampton Wanderers 1,02).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,70, Wolverhampton Wanderers 1,02).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Crystal Palace kalesini maçların %10'inde, Wolverhampton Wanderers %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven55/100Orta risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,23 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,23 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,23 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven57/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Crystal Palace — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest