28 Ağustos Çarşamba · 21:30
Kuponperest analizi
CAT%64Beraberlik%20RES%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 89%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,96
Beklenen gol (dep.)
0,98
Toplam beklenen gol
2,94
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
- Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1561).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Club Atlético de Madrid 1792.
- RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,96, RCD Espanyol de Barcelona 0,98).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,96, RCD Espanyol de Barcelona 0,98).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).