KuponperestV2
28 Ağustos Çarşamba · 21:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 18 ms

Beklenen toplam gol

2,86

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%61
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%77
2.5 üst
%52
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
05.45.12.50.80.20.0
110105.01.60.40.1
21010.04.91.60.40.1
36.66.53.21.00.30.0
43.33.21.60.50.10.0
51.31.20.60.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 89%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%84
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1561).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Club Atlético de Madrid 1792.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Club Atlético de Madrid 1792.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,96, RCD Espanyol de Barcelona 0,98).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,96, RCD Espanyol de Barcelona 0,98).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,96, RCD Espanyol de Barcelona 0,98).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,96, RCD Espanyol de Barcelona 0,98).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,96, RCD Espanyol de Barcelona 0,98).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,96, RCD Espanyol de Barcelona 0,98).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,96, RCD Espanyol de Barcelona 0,98).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,96, RCD Espanyol de Barcelona 0,98).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid kalesini maçların %40'inde, RCD Espanyol de Barcelona %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven73/100Düşük risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven63/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven68/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven48/100Orta risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven75/100Yüksek risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Club Atlético de Madrid — RCD Espanyol de Barcelona · Kuponperest