KuponperestV2
4 Mayıs Cumartesi · 18:00
Chievo Verona
0-4Maç sonucu · İY 0-1
SPAL 2013 Ferrara

Kuponperest analizi

CVE%33Beraberlik%35S20%32

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven64/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Chievo Verona 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,26

Beklenen gol (dep.)

1,27

Toplam beklenen gol

2,54

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%35
Güven40/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Chievo Verona 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,26, SPAL 2013 Ferrara 1,27).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,26, SPAL 2013 Ferrara 1,27).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Chievo Verona — SPAL 2013 Ferrara · Kuponperest