KuponperestV2
4 Mayıs Cumartesi · 18:00
Chievo Verona
0-4Maç sonucu · İY 0-1
SPAL 2013 Ferrara

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,53

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%73
2.5 üst
%47
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
08.19.96.42.70.90.2
19.8138.13.41.10.3
26.38.05.12.20.70.2
32.73.42.20.90.30.1
40.81.10.70.30.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%63
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%35
Güven40/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Chievo Verona 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Chievo Verona 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%65
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,26, SPAL 2013 Ferrara 1,27).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,26, SPAL 2013 Ferrara 1,27).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,26, SPAL 2013 Ferrara 1,27).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,26, SPAL 2013 Ferrara 1,27).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,26, SPAL 2013 Ferrara 1,27).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,26, SPAL 2013 Ferrara 1,27).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,26, SPAL 2013 Ferrara 1,27).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,26, SPAL 2013 Ferrara 1,27).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Chievo Verona kalesini maçların %20'inde, SPAL 2013 Ferrara %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven45/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven50/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven57/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven48/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Chievo Verona — SPAL 2013 Ferrara · Kuponperest