24 Şubat Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
CVE%27Beraberlik%30GCF%43
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven52/100Orta riskModel uyumu 43%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Chievo Verona 1620.
- Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,03
Beklenen gol (dep.)
1,47
Toplam beklenen gol
2,50
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Genoa CFC 1542.
- Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
- Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1542).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Chievo Verona 1620.
- Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Genoa CFC 1,47).
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Genoa CFC 1,47).
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).