KuponperestV2
24 Şubat Pazar · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,45

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%71
2.5 üst
%45
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
08.4128.94.31.60.5
18.3139.14.51.60.5
24.46.44.72.30.80.2
31.52.21.60.80.30.1
40.40.60.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 43%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%72
Elo gücü%51
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Genoa CFC 1542.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1542).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Chievo Verona 1620.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Genoa CFC 1542.
  • Chievo Verona iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Chievo Verona 1620.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Genoa CFC 1,47).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Genoa CFC 1,47).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Genoa CFC 1,47).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Genoa CFC 1,47).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Genoa CFC 1,47).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Genoa CFC 1,47).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Genoa CFC 1,47).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Chievo Verona 1,03, Genoa CFC 1,47).
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Chievo Verona son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Chievo Verona kalesini maçların %20'inde, Genoa CFC %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven46/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,03.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,03.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,03.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven64/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,17 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,17 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,17 gol üretiyor.
  • Chievo Verona iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Chievo Verona — Genoa CFC · Kuponperest