KuponperestV2
12 Ocak Cumartesi · 17:30
Chelsea
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Newcastle United

Kuponperest analizi

CHE%55Beraberlik%21NUN%24

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%72
Güven62/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

Beklenen gol (ev)

2,36

Beklenen gol (dep.)

1,26

Toplam beklenen gol

3,62

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Newcastle United 1632.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1666 — 1632).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Chelsea 1666.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven58/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Chelsea — Newcastle United · Kuponperest