KuponperestV2
12 Ocak Cumartesi · 17:30
Chelsea
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Newcastle United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,63

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%62
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%87
2.5 üst
%71
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
02.83.32.10.90.30.1
16.28.15.02.10.70.2
27.49.45.92.50.80.2
35.87.44.72.00.60.2
43.44.42.81.20.40.1
51.62.11.30.50.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 85%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%76
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Newcastle United 1632.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1666 — 1632).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Chelsea 1666.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Newcastle United 1632.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Chelsea 1666.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 2,36, Newcastle United 1,26).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven58/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Chelsea kalesini maçların %7'inde, Newcastle United %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven63/100Orta risk
  • Chelsea için beklenen gol: 2,36.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven47/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 2,36.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 2,36.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven58/100Orta risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Chelsea — Newcastle United · Kuponperest