KuponperestV2
26 Nisan Çarşamba · 19:45
Chelsea
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Brentford

Kuponperest analizi

CHE%45Beraberlik%24BRE%31

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%66
Güven60/100Orta riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

Beklenen gol (ev)

1,96

Beklenen gol (dep.)

1,56

Toplam beklenen gol

3,52

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Brentford 1690.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1690).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Chelsea 1675.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Chelsea — Brentford · Kuponperest