KuponperestV2
26 Nisan Çarşamba · 19:45
Chelsea
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Brentford

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,48

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%86
2.5 üst
%67
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.14.53.61.90.70.2
15.79.27.03.71.40.4
25.78.96.93.61.40.4
33.75.84.52.30.90.3
41.82.92.21.20.40.1
50.71.10.90.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 84%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%67
Geçmiş frekans%62
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Brentford 1690.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1690).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Chelsea 1675.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Brentford 1690.
  • Chelsea iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Chelsea 1675.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Chelsea 1,96, Brentford 1,56).
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Chelsea son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Chelsea kalesini maçların %10'inde, Brentford %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven64/100Orta risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven64/100Orta risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Chelsea iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Chelsea — Brentford · Kuponperest