12 Ocak Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
CDN%9Beraberlik%12FCP%80
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır%80
Güven59/100Orta riskModel uyumu 60%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, CD Nacional 1439.
- Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
- Simülasyonların %83'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,55
Beklenen gol (dep.)
2,75
Toplam beklenen gol
3,30
En olası skor
0-2
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Nacional 1439, Porto 1717.
- CD Nacional iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %5'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1439 — 1717).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, CD Nacional 1439.
- Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
- Simülasyonların %83'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,55, Porto 2,75).
- CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,55, Porto 2,75).
- CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- CD Nacional son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Yüksek risk
- CD Nacional son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).