Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 16 msBeklenen toplam gol
3,23
En olası skor
0-2
%14
- Ev sahibi kazanır
- %5
- Beraberlik
- %12
- Deplasman kazanır
- %83
- Karşılıklı gol
- %38
- 1.5 üst
- %84
- 2.5 üst
- %63
- 3.5 üst
- %42
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3.7 | 10 | 14 | 13 | 8.8 | 4.8 |
| 1 | 2.0 | 5.6 | 7.7 | 7.0 | 4.8 | 2.7 |
| 2 | 0.6 | 1.5 | 2.1 | 1.9 | 1.3 | 0.7 |
| 3 | 0.1 | 0.3 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0.1 |
| 4 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır
Uyum 60%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: CD Nacional 1439, Porto 1717.
- CD Nacional iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %5'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1439 — 1717).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, CD Nacional 1439.
- Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
- Simülasyonların %83'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: CD Nacional 1439, Porto 1717.
- CD Nacional iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %5'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, CD Nacional 1439.
- Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
- Simülasyonların %83'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,55, Porto 2,75).
- CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,55, Porto 2,75).
- CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,55, Porto 2,75).
- CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,55, Porto 2,75).
- CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,55, Porto 2,75).
- CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,55, Porto 2,75).
- CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- CD Nacional son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,55, Porto 2,75).
- CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- CD Nacional son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (CD Nacional 0,55, Porto 2,75).
- CD Nacional son 10 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,88 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- CD Nacional son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- CD Nacional son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- CD Nacional kalesini maçların %20'inde, Porto %60'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,55 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- CD Nacional için beklenen gol: 0,55.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- CD Nacional için beklenen gol: 0,55.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- CD Nacional için beklenen gol: 0,55.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Porto için beklenen gol: 2,75.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- CD Nacional iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Porto için beklenen gol: 2,75.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- CD Nacional iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Porto için beklenen gol: 2,75.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- CD Nacional iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,85 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,85 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.