KuponperestV2
26 Mayıs Pazar · 20:30
Cagliari Calcio
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

CCA%39Beraberlik%24UCA%37

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%76
Güven63/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,50.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,40

Beklenen gol (dep.)

1,50

Toplam beklenen gol

2,91

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Udinese Calcio 1600.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1600).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1600, Cagliari Calcio 1602.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,40, Udinese Calcio 1,50).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,40, Udinese Calcio 1,50).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Cagliari Calcio — Udinese Calcio · Kuponperest