KuponperestV2
26 Mayıs Pazar · 20:30
Cagliari Calcio
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Udinese Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,88

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%33
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%40
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%78
2.5 üst
%55
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.68.16.23.11.20.3
17.5128.74.31.60.5
25.48.16.13.01.10.3
32.53.82.81.40.50.2
40.91.31.00.50.20.1
50.20.40.30.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 86%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%72
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Udinese Calcio 1600.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1602 — 1600).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1600, Cagliari Calcio 1602.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Udinese Calcio 1600.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1600, Cagliari Calcio 1602.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,40, Udinese Calcio 1,50).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,40, Udinese Calcio 1,50).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,40, Udinese Calcio 1,50).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,40, Udinese Calcio 1,50).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,40, Udinese Calcio 1,50).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,40, Udinese Calcio 1,50).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,40, Udinese Calcio 1,50).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,40, Udinese Calcio 1,50).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %23'inde, Udinese Calcio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven66/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven63/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,50.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,50.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,50.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — Udinese Calcio · Kuponperest