23 Mayıs Perşembe · 20:45
Kuponperest analizi
CCA%37Beraberlik%26AFI%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%63
Güven62/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Cagliari Calcio 1549.
- ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,27
Beklenen gol (dep.)
1,34
Toplam beklenen gol
2,61
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, ACF Fiorentina 1612.
- Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1612).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Cagliari Calcio 1549.
- ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).