KuponperestV2
23 Mayıs Perşembe · 20:45
Cagliari Calcio
2-3Maç sonucu · İY 0-1
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,56

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%73
2.5 üst
%48
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
07.59.76.62.91.00.3
19.2138.43.71.30.3
25.98.05.32.40.80.2
32.53.42.31.00.30.1
40.81.10.70.30.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%64
Elo gücü%67
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, ACF Fiorentina 1612.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1612).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Cagliari Calcio 1549.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, ACF Fiorentina 1612.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Cagliari Calcio 1549.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio kalesini maçların %20'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven64/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven61/100Orta risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,34.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,34.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,34.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cagliari Calcio — ACF Fiorentina · Kuponperest