KuponperestV2
23 Mayıs Perşembe · 20:45
Cagliari Calcio
2-3Maç sonucu · İY 0-1
ACF Fiorentina

Kuponperest analizi

CCA%37Beraberlik%26AFI%37

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%63
Güven62/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Cagliari Calcio 1549.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,27

Beklenen gol (dep.)

1,34

Toplam beklenen gol

2,61

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, ACF Fiorentina 1612.
  • Cagliari Calcio iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1549 — 1612).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Cagliari Calcio 1549.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Cagliari Calcio 1,27, ACF Fiorentina 1,34).
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Cagliari Calcio — ACF Fiorentina · Kuponperest