KuponperestV2
17 Ağustos Cumartesi · 19:00
CA Osasuna
1-1Maç sonucu · İY 0-1
CD Leganés

Kuponperest analizi

COS%44Beraberlik%29CLE%27

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%52
Güven53/100Yüksek riskModel uyumu 81%

Neden?

  • CA Osasuna kalesini maçların %13'inde, CD Leganés %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,93 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Beklenen gol (ev)

1,39

Beklenen gol (dep.)

0,93

Toplam beklenen gol

2,32

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, CD Leganés 1541.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1548 — 1541).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, CA Osasuna 1548.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,39, CD Leganés 0,93).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,39, CD Leganés 0,93).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CA Osasuna — CD Leganés · Kuponperest