KuponperestV2
17 Ağustos Cumartesi · 19:00
CA Osasuna
1-1Maç sonucu · İY 0-1
CD Leganés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,37

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%67
2.5 üst
%43
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
010.09.04.31.30.30.1
113135.91.80.40.1
29.58.84.11.30.30.1
34.44.11.90.60.10.0
41.51.40.70.20.00.0
50.40.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 81%
Dixon-Coles%54
Monte Carlo%53
Geçmiş frekans%47
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, CD Leganés 1541.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1548 — 1541).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, CA Osasuna 1548.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, CD Leganés 1541.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, CA Osasuna 1548.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,39, CD Leganés 0,93).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,39, CD Leganés 0,93).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,39, CD Leganés 0,93).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,39, CD Leganés 0,93).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,39, CD Leganés 0,93).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,39, CD Leganés 0,93).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,39, CD Leganés 0,93).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 1,39, CD Leganés 0,93).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • CA Osasuna kalesini maçların %13'inde, CD Leganés %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,93 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven65/100Orta risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven59/100Orta risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • CA Osasuna iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • CA Osasuna iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven72/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • CA Osasuna iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CA Osasuna — CD Leganés · Kuponperest