KuponperestV2
31 Ağustos Cumartesi · 17:00
CA Osasuna
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Barcelona

Kuponperest analizi

COS%16Beraberlik%16BAR%69

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır%69
Güven64/100Orta riskModel uyumu 79%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, CA Osasuna 1561.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,89

Beklenen gol (dep.)

2,20

Toplam beklenen gol

3,09

En olası skor

0-2

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1561, Barcelona 1947.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 17 maçın %41'ini kazandı, maç başına 1,41 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1947).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%69
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, CA Osasuna 1561.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,89, Barcelona 2,20).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,89, Barcelona 2,20).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven62/100Orta risk
  • CA Osasuna son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
CA Osasuna — Barcelona · Kuponperest