KuponperestV2
31 Ağustos Cumartesi · 17:00
CA Osasuna
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Barcelona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,11

En olası skor

0-2

%13

Ev sahibi kazanır
%14
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%69
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%86
2.5 üst
%62
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.79.9118.14.42.0
13.99.09.87.23.91.7
21.84.04.43.21.80.8
30.51.21.31.00.50.2
40.10.30.30.20.10.1
50.00.00.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 79%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%64
Elo gücü%75
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1561, Barcelona 1947.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 17 maçın %41'ini kazandı, maç başına 1,41 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1947).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%69
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, CA Osasuna 1561.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1561, Barcelona 1947.
  • CA Osasuna iç sahada oynadığı 17 maçın %41'ini kazandı, maç başına 1,41 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, CA Osasuna 1561.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,89, Barcelona 2,20).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,89, Barcelona 2,20).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,89, Barcelona 2,20).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,89, Barcelona 2,20).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,89, Barcelona 2,20).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,89, Barcelona 2,20).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,89, Barcelona 2,20).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (CA Osasuna 0,89, Barcelona 2,20).
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • CA Osasuna son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven62/100Orta risk
  • CA Osasuna son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven62/100Orta risk
  • CA Osasuna kalesini maçların %17'inde, Barcelona %50'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,89 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven59/100Orta risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 0,89.
  • İç sahada maç başına 1,41 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 0,89.
  • İç sahada maç başına 1,41 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven76/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 0,89.
  • İç sahada maç başına 1,41 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,20.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • CA Osasuna iç sahada maç başına 1,12 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven60/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,20.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • CA Osasuna iç sahada maç başına 1,12 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven67/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,20.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • CA Osasuna iç sahada maç başına 1,12 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%13
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CA Osasuna — Barcelona · Kuponperest