21 Ekim Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
BRE%66Beraberlik%23BUR%11
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%89
Güven79/100Düşük riskModel uyumu 91%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Burnley 1456.
- Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,25
Beklenen gol (dep.)
0,78
Toplam beklenen gol
3,03
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Burnley 1456.
- Brentford iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1690 — 1456).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven79/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Brentford 1690.
- Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,25, Burnley 0,78).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Brentford 2,25, Burnley 0,78).
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
- Brentford son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Burnley son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).